Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu

Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri bulunmaktadır. Ankara araç muayene istasyonları arasında Gölbaşı araç muayene istasyonu sadece randevu ile hizmet vermesi ve yola elverişlilik muayene hizmeti vermesiyle dikkat çeker. Ortalama bir ilden büyük olan Gölbaşı için  , Tüvturk  istasyon yeri olarak Konya yolu üzerini seçmiştir. Ankara gölbaşı Araç Muayene randevusunu aşağıdaki linkten ya da telefondan alabilirsiniz.

 • Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonun da sadece randevulu araç kabul edilmektedir
 • Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonun da egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır
 • Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonun da yola elverişlilik muayene hizmeti verilmektedir

Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Adres: Oğulbey Mah. 112981 Ada 1 Parsel Gölbaşı / Ankara

Tel:  0850 222 88 88 İnternet üzerinden araç muayene randevu için tıklayınız

Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu haritası (krokisi) aşağıdadır.

ankara gölbaşı Tüvturk Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri

Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu nerede diye sorusu olanlar için aşağıdaki videoyu hazırladık.

Ankara İstasyonlarından İvedik, Gölbaşı, Akyurt, İstanbul Yolu hafta içi 08:30 – 18:00 saatleri arasında, Polatlı, Şereflikoçhisar, Beypazarı istasyonları hafta içi 08:30 – 17:00 saatlerinde , cumartesi günü ise tüm istayonlar 08:30 – 17:00 saatlerinde hizmet vermektedir.
DİKKAT: Sabit Tüvturk istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Ankara gölbaşı Araç Muayene İstasyonu adresi telefonu krokisi ve haritasından oluşan  iletişim bilgilerini sizler için paylaştık.

Ankara Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu” üzerine 8 düşünce

 1. ben arkadaşımın araç muaynesi için geldim çok memnun oldum bilgiler için tşkler. bi sorum olucak ekim 12 de mayne sürem bitiyo ilkyardım ve vergiden temiz kağıdı isteniyomu bunu öğrenemedim cevap verirsenizde vermesenizde tşkler bu sıralar unutkan oldum şimdiden tşkler.

  • Yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Biz araç muayene ve araç muayene randevu konusunda herkesin ihtiyaç duyacakları bilgileri ücretsiz olarak ulaşabilmesi için varız. Vergi borcu yoktur kağıdına artık gerek yoktur.Çünkü istasyonda vergi borcunuz olup olmadığına online olarak bakılalbilmektedir. Ama vergi borcunuz varsa mutlaka istasyona gitmeden önce mutlaka vergi dairesine yatırmanız gerekmektedir. Trafik seti ise zorunludur. Takıldığınız bir şey olursa mutlaka sorun elimizden geldiğince cevap vermeye çalışacağız. İyi günler

 2. merhabalar,
  öncelikle iyi çalışmalar dilerim.
  Araç muayenesinde emniyet kemeri arka koltukta 3lü denilmişti. Arka koltukta 2 olduğundna onaylanmadı. bir aylık süre verdiler.
  1. acil iş seyehatlerim olduğundan başkası ile gönderebilirmiyim?
  2. öğle vakti paydosta çalışma saatiniz varmı?
  3.Tekrar randevumu alacağım yoksa direk muayane olabilirmiyim. ve tek kusurlu görülen yerdenmi?

  bilgilendirirseniz sevinirim.
  Duran KESKİN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>