Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonu

Ankara istanbul yolu Tüvturk Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri bulunan sayfamızdır. Eryaman büyüyen yapısıyla adeta bir şehir görümündedir. Eryaman da hizmet veren Tüvturk  araç muayene istasyonu olan ankara istanbul yolu Tüvturk Araç Muayene İstasyonunu ağır vasıtalara hizmet vermemektedir. Ankara araç muayene işi olan Eryaman lı ağır vasıta sahipleri diğer istasyonlarda bu hizmeti alabilirler. Tabi ki diğer araç sahipleri de istanbul yolu Tüvturk Araç Muayene randevu larını almak şartıyla bu hizmeti alabilirler.

Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonu

  • Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonun da ağır vasıta (otobüs, kamyon, çekici, tanker, römork, yarı römork) muayenesi yapılmamaktadır.
  • Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonun da sadece randevulu araç kabul edilmektedir.
  • Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonun da egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonu Adresi: Şehit Osman Avcı Mah. Malazgirt Cad. 23. Sok. No.11 Etimesgut / Ankara Tel:  0850 222 88 88 İnternet üzerinden araç muayene randevu için tıklayınız

Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonu haritası (krokisi) aşağıdadır.

ankara istanbul yolu Tüvturk Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri

Ankara istanbul yolu tuvturk araç muayene istasyonu nerede diye kara kara düşünüyorsanız işte size videolu yol tarifi.

nkara İstasyonlarından İvedik, Gölbaşı, Akyurt, İstanbul Yolu hafta içi 08:30 – 18:00 saatleri arasında, Polatlı, Şereflikoçhisar, Beypazarı istasyonları hafta içi 08:30 – 17:00 saatlerinde , cumartesi günü ise tüm istayonlar 08:30 – 17:00 saatlerinde hizmet vermektedir.
DİKKAT: Sabit Tüvturk istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Ankara istanbul yolu Tüvturk Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri adresi telefonu gibi bilgileri verdiğimiz sayfa işinize yaradıysa lütfen yorumunuzu esirgemeyiniz.

 

Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonu” üzerine 6 düşünce

  1. bugün gölbaşı tüvtürke gittim. mühendisler odasından bi belge almalıymışım.. küfür edip çıktım..LPG depomdaki tarih 09 olduğu için 2009 yazılı bi belge almalıymışım. ne belgesi anlamadım.

  2. aracın 3 ay muayenesi geçti bunun gecikme cezası nekadar? 2. soru sızdırmazlık raporu halen alınıyormu? 3. soru egzoz muayenesi yapıyomusunuz? 4. soru muayene için gerekli evraklar nelerdir? 5.soru araç benim üzerime deyil bi sorun olurmu?

  3. Ankara İstanbul Yolu Araç Muayene İstasyonu adres ve telefon bilgileri için teşekkür ederim. Sayenizde gümüşhane araç muayene randevu işimi hallettim.

  4. Bilgiler güzel. Fakat verdiğiniz krokiyi anlamak mümkün değil. Saçma sapan bi kroki yayınlamışsınız. Ben krokiyi çizen arkadaşı tebrik etmek istiyorum. Ayrıca İstanbul yolu İstasyonunu ne yaparsanız yapın bulmak veya telefonla ulaşmak mümkün değil. Zaten bu yüzden giden de yok.

    • Cengiz bey sitemizindeki bilgilerin çoğunluğu krokiler gibi tüvturk’un resmi sitesinden alınmıştır. Bu konuda yapacağımız hiç bir şey yoktur malesef. Biz site olarak araç muayene ve araç muayene randevu konusundaki bilgileri daha anlaşılı.r ve kolay ulaşabilinir hale getirmeye çalışıyoruzTüvturk araç muayene istasyonları ile ilgili şikayetlerinizi http://www.tuvturk.com.tr adresinden yapabiliriniz. İyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>