Balıkesir Ayvalık Araç Muayene İstasyonu

Araç muayene zamanı geldiği zaman hangi istasyondan araç muayene randevu alma zamanı da gelmiştir. Sitemizde bulunan istasyonlardan hangisi size yakınsa ondan araba muayene randevusu almanız sizin için daha ekonomik olacaktır. Unutmayın eğer randevulu bir şekilde gidecekseniz önce istasyonun randevulu çalışıp çalışmadığını istasyonlar kısmımızdan kontrol etmelisiniz.

Balıkesir Ayvalık Araç Muayene İstasyonu

İstasyonda;

  • randevu sistemi bulunmamaktadır
  • egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır

Adres: Küçükköy Mah.Tellikavak Küm Evleri No:23/2 Küçükköy-Ayvalık / Balıkesir 

İnternet üzerinden araç muayene randevu için tıklayınız

Balıkesir Ayvalık Araç Muayene İstasyonu haritası (krokisi) aşağıdadır.

Balıkesir Ayvalık Araç Muayene İstasyonu

Balıkesir Ayvalık Araç Muayene İstasyonu Krokisi

 

Araç muayenesi için neler yapılması gerektiği, muayene öncesi ve sonrasında neler olması gerektiği, araç muayene zamanları, muayenesi geçen arabalar ne kadar gecikme ücreti öder ve bunun kanunu dayanağı. Ruhsat işleri ve ruhsatın kaybolması durumunda neler yapılacağı, egzoz ölçümü için gerekli belgeler ve ölçümü yapan istasyonların listesinedir? Araba muayene periyodları nelerdir arabamın rapor için zamanı geldi mi? İstasyona giderken hangi belgeler gerekli ve bu araç muayene evraklarını nereden alabilirim? Trafik sigortası muayene için gerekli midir? Aracım hangi durumlarda tadilat görmüş sayılır ve muayene esnasında istenen evraklar nelerdir? Araç muayene randevu almak için nereyi aramalıyım ve internet üzerinden araba muayenesi için randevu alabilir miyim? Tüm bu sorularınızın cevabı sitemizde bulabilirsiniz.

Balıkesir Ayvalık Araç Muayene İstasyonu” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>