İstanbul Dudullu Araç Muayene İstasyonu

İstanbul Dudullu Tüvturk  Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri

İstanbul Dudullu Tüvturk  Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri ve istasyon vasıta kabul etme şartları konusunda bilgi veren sayfamıza hoş geldiniz.Dudullu  Araç Muayene randevu konusunda sadece randevulu araç sahiplerini kabul etmektedir. Randevusuz araç sahipleri diğer istasyonları tercih etmelidir. Araç muayene konusunda gerekli tüm bilgileri diğer sayfalarımızda bulabilirsiniz. Yine ücretsiz olarak araç muayene randevu almak için yapılması gerekenleri “Randevu Al” (üstte) sayfamızdan alabilirsiniz.

 

  • İstanbul Dudullu Araç Muayene İstasyonun da sadece randevulu araç kabul edilmektedir.
  • İstanbul Dudullu Araç Muayene İstasyonun da egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
  • İstanbul Dudullu Araç Muayene İstasyonun da yola elverişlilik muayene hizmeti verilmektedir.

Adres: Karadudullu Mah. Nato Yolu Cad. Gökkuşağı Sok. No.261 Ümraniye / İSTANBUL

Tel: 0850 222 88 88 Dudullu araç muayene randevu için tıklayınız

 

Bu Site Sadece Bilgilendirme Yapar. Araç Muayene yapma işi sadece Tüvturk'a aittir. Sitemizin Tüvturk ile ilişkisi yoktur. Sadece Araç muayene nasıl yapılır ve randevu nasıl alınır konusunda ücretsiz olarak bilgi verir. Bilgilerin güncelliğini Tüvturk un resmi sitesinden lütfen kontrol ediniz

İstanbul Dudullu Araç Muayene İstasyonu haritası (krokisi) aşağıdadır. Böylece Dudullu Araç Muayene nerede diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

İstanbul Dudullu Tüvturk  Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri

İstanbulu araç muayene istasyonları arasında Dudullu Araç Muayene istasyonuna nasıl gidilir diye endişelnmenize gerek yoktur. Sizin ,için özel bir video hazırladık.

Tüm İstasyonlar için standart çalışma saatleri aşağıdadır.
Pazar hariç haftanın her günü 08:30 17:00 (Öğlenleri de Açık)
Hafta İçi Silivri, Şile 08:00 – 17:00
Diğer İstasyonlar 08:30 – 18:00
Cumartesi Silivri, Şile 08:30 – 14:00
Diğer İstasyonlar 08:30 – 18:00
arasında araç muayene hizmeti vermektedir.

“Sabit istasyonlarımızda muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.”

Önemlidir, Dudullu araç muayene istasyonu hakkındaki bilgiler Tuvturk resmi sitesinden alındığı için güncelleme yapılmış olabilirbu yüzden son güncelleme varsa bunu  resmi siteden takip edebilirsiniz. Dudullu araç muayene istasyonundan mutlu ayrılmanız dilğiyle.

İstanbul Dudullu Araç Muayene İstasyonu” üzerine 5 düşünce

  1. İstanbul Dudullu Araç Muayene İstasyonu telefon ve adres bilgisi haritası için teşekkür ederiz. Dudullu tüvturk randevu işim kısa sürede yapıldı.

  2. İstanbul Dudullu Araç muayene istasyonu adres ve telefon bilgileri için teşekkür ederim. Sayenizde dudullu araç muayene randevu kolayca hallettim. Tüvturk randevu işi olan herkese sizi tavsiye edeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>