İstanbul Esenyurt Araç Muayene İstasyonu

İstanbul Esenyurt Tüvturk  Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri

İstanbul Esenyurt Tüvturk  Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri çalışma şartaları bulanan bilgilendirme sayfası. İstanbul araç muayene istastonları arasında iş yoğunluğu olarak dikkat çeken esenyurt muayene istasyonu araç sahiplerini düşündüğü için randevu ile hizmet vermektedir. Esenyurt gibi işlek ve vasıta sayıcı oldukça fazla olan bir ilçeki istasyondan geri dönmemek için lütfen üsteki Randevu Al linkine tıklayarak araç muayene randevu almak konusundaki tüm bilgiklere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Esenyurt araç muayene randevu almak için yukarıdaki sayfamızı ziyaret edin.

İstasyonda;

  • İstanbul Esenyurt Araç Muayene İstasyonunda ağır vasıta (otobüs, kamyon, çekici, tanker, römork, yarı römork) muayenesi yapılmamaktadır.
  • İstanbul Esenyurt Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araç kabul edilmektedir.
  • İstanbul Esenyurt Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Adres: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bul. No.31-33 Esenyurt / İSTANBUL

Tel: 0850 222 88 88 İnternet üzerinden araç muayene randevu için tıklayınız

İstanbul Esenyurt Araç Muayene İstasyonu haritası (krokisi) aşağıdadır. Bu kroki ile Esenyurt Araç Muayene İstasyonu nerededir diye düşünmeyeceksiniz.

İstanbul Esenyurt Tüvturk  Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri

Bu Site Sadece Bilgilendirme Yapar. Araç Muayene yapma işi sadece Tüvturk'a aittir. Sitemizin Tüvturk ile ilişkisi yoktur. Sadece Araç muayene nasıl yapılır ve randevu nasıl alınır konusunda ücretsiz olarak bilgi verir. Bilgilerin güncelliğini Tüvturk un resmi sitesinden lütfen kontrol ediniz

Esenyurt Araç Muayene İstasyonuna nasıl giderim sorusuna üsteki harita cevap olmadıysa lütfen aşağıdaki özel hazırlanmış videomuzu seyredin. 

Esenyurt araç muayene istasyonu hakkındaki bilgiler Tuvturk resmi sitesinden alındığı için değişiklikleri resmi siteden takip etmeyi unutmayınız.
Tüm İstasyonlar için standart çalışma saatleri aşağıdadır.
Pazar hariç haftanın her günü 08:30 17:00 (Öğlenleri de Açık)
Hafta İçi Silivri, Şile 08:00 – 17:00
Diğer İstasyonlar 08:30 – 18:00
Cumartesi Silivri, Şile 08:30 – 14:00
Diğer İstasyonlar 08:30 – 18:00
arasında araç muayene hizmeti vermektedir.

“Sabit istasyonlarımızda muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici istasyonlarımızda yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-222-8888 numaralı Çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz. ”

Esenyurt araç muayene istasyonu hakkında bilinmesi gerekenleri paylaştığımız sayfamız umarız sizlerin işine yaramıştır. Yorumlarınızı sayfamızın altına yapabilirsiniz.

 

İstanbul Esenyurt Araç Muayene İstasyonu” üzerine 6 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>